Dále doporučujeme, informace, cestování, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Adventní magazín - vánoční web

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Píseň, Štědrý večer, Písnička, Tablet, Nový rok, Samolepky, Santa Claus, Křesťanství, Silvestr, Neviňátko, Plzeň, Láska nebeská, Jezulátko, Přání, Sněhová vločka, Husarské knoflíky, Blahopřání, Korálky, Tisk, Sám doma, Advent, Kameňák, Ježíšek, Adventní věnec, Stromeček, Omalovánky, Kapr, K Tisku, Vánoční světýlka, Kavkazská jedle, K Vytisknutí apod.

Vtípky, černý humor, vtipy, fórky, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, černý humor, vtipy, fórky, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné hádanky apod.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Adventní magazín, info, multimédia, Manchester United F.C., Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, hyperlinky, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Přání, přáníčka, blahopřání, Super online flash hry, Americké federální vlajky, Státní prapory zemí světa, Online biografie, životopisy osobností

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční tapety, Jídlo, Adventní trhy, Vánoční hvězda, Kinder, Patchwork, Televize, Tichá noc, Adventní neděle, Pro děti, Advent, Papírový vánoční stromek, Smrk, Vánoční koule, Adventní kalendář, Vánoční ubrusy, Papírové ozdoby, bezlepkové cukroví, Windows, Pastýř, Historické ozdoby, Keramika, Rumové řezy, Písnička, Vídeň, Vánoční světýlka, Filmy, Sám doma, Tiskárna, Adventní svícen, Koledy apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Keywords:Online hry zdarma, Kliparty zdarma ke stažení, Databáze osobností Kdo je to?, cestování, Mariah Carey, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázky na PC ke stažení, kuriozity, Charisma Carpenter, humor, F, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, hmyz, věda, mapy, halloween, auta, jídlo a nápoje, náboženství, muži, květiny, nápoje, zelenina, ptáci, přístroje, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, ženy a dívky, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, zvířata atd.

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Střílečky, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Závodní, Karetní, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Pro dívky, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové a podobně.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zahrajte si hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Hry s koňmi, Strategické onlinovky, Auta a závodní, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Letecké simulátory, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Hannah Montana, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Arkády a plošinovky apod.

Klíčová slova: Přehled zkratek a akronymů, V, počítače, Obrázky k jmeninám a vtipné veršované texty přání, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Kliparty zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Jessica Simpson, pro dospělé, Webové online testy zdarma, Přehled zkratek a akronymů, pro děti

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vtípky, černý humor, fóry, vtipy, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Vtípky, černý humor, fóry, vtipy, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Němcích, O manželství, O Windows, O ekonomech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O ženách, Frky ze života, Vtipné hádanky, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o policajtech apod.

Vtipy, fórky, fóry, vtipné texty, černý humor, anekdoty

Zkuste vypnout! Vtipy, fórky, fóry, vtipné texty, černý humor, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné hádanky, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, anekdoty o politice, vtipné citáty apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak importovat, jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, jak převést, jak exportovat, v čem upravit, čím prohlížet, kterak editovat následující typy souborů: hudební audio soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, video soubory, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web apod.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Klíčová slova: odkaz, Stručný slovník pojmů a termínů, M, Póquer juego de apuestas, odkazy, zdarma, Dopravní značení, Zlatan Ibrahimović, webové stránky, weby, zajímavosti

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Akční hry, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Síť, informace, cestování, volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, země EU, internetové domény 1. řádu, měny, firmy a společnosti, geocaching, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, obecné zkratky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií materiály, lékařství a medicína, cestování, nemoce, fyzika, účetnictví, technika, nápoje, software, český jazyk, latina, kultura, stavebnictví, psychologie, internet, náboženství a křesťanství, věda, chemie, příroda, počítače, zkratky, školství, hardware, rostliny atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Klíčová slova: zábava, internet, V, Stručný encyklopedický slovník, volný čas, Online hry omalovánky, Full HD tapety na PC zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, školství, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Hry pro nejmenší online, Online adventní magazín, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Pyrotechnik: Zahrával si se životem, produkoval třaskaviny, bomby plnil dynamitem, rozletěl se do krajiny.

Čtyři přátelé vyrazili hrát golf. Jeden se zdržel v klubu a tak ti ostatní šli napřed a vyprávěli si o osudech svých dětí: "Můj syn si udělal docela jméno ve stavebnictví. Začal jako tesař a vypracoval se, teď má vlastní stavební firmu. Je tak úspěšný, že loni dokonce daroval svému příteli kompletní nový barák." Druhý se přidává: "To můj synek začínal jako prodejce aut a teď je spoluvlastníkem celé sítě prodejen a vydělává tolik, že k vánocům dal kamarádovi nejnovější model Lincolna." Třetí pak vypráví o synovi, který se stal burzovním obchodníkem a teď dělá takové obchody, že si mohl dovolit věnovat jednomu svému kamarádovi portfolio nejlepších akcií za dva milióny." Když konečně dorazil čvrtý hráč, jeden mu říká, že si povídali o úspěších svých dětí a ptá se, jak si vedl jeho syn. Tak on tedy začne: "No, víte, abych pravdu řekl, nejsem nějak potěšen životní cestou svého syna. Už čtrnáct let dělá kadeřníka, a jak jsem nedávno zjistil, je homosexuál. Ale na druhou stranu je asi docela dobrej, protože jeho poslední tři partneři mu věnovali barák, auto a balík akcií."

KŘESŤANSTVÍ: Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi. SOCIALISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě. KOMUNISMUS: Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka. EVROPSKÁ UNIE: Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, podojí druhou a mléko zahodí. TRADIČNÍ KAPITALISMUS: Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu. ČESKÝ KAPITALISMUS: Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1600 mil. Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy, ale kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci. AMERICKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč kráva chcípla. FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři. JAPONSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě. ČÍNSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval. BRITSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Obě jsou šílené. ITALSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd. RUSKÁ AKCIOVKA: Máš dvě krávy. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42. Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě. Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Další odkazy:

Charlize Theron
Doporučené internetové odkazy
Obrázková přání k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Poker card game
Naše tipy na užitečné weby
Laos
Zajímavé webové stránky
FC Barcelona

Děkujeme vám za vaši návštěvu.