Naše tipy, informace a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Internet, síť, informace a zábava

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Životopisy slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Životopisy slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, herci a herečky, křesťané a svatí atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Československo, Prezidenti USA, Spisovatel, Architekt, Slovenští prezidenti, Textařka, Zpěvák, Starověký Egypt, Itálie, Poslanec, Komunisté, Herec, Antropolog, Vrah, Kladno, Američané, Vražedkyně, Mluvčí, Habsburkové, Kněz, Zavražděn, Žijící, Podnikatel, Miliardáři, Nežijící, Obchodník, Historik, Masový vrah, Maršál, Rétorika, Rakušan, Ministr, Závodník, Továrník, Hudba, Režisér apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, výukové pomůcky, Obrázky vlajek měst ČR, Online hry pro děti zdarma, Vlajky zemí střední Asie, webovky, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Křesťanské omalovánky k vytištění, zadarmo, Slovník pojmů Co je to?, Tapety na PC, weby

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, obecné zkratky, hudební zkratky, firmy a společnosti, měny, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, geocaching, státy usa, úřady a ministerstva, týmy NHL, okresy České republiky, mezinárodní organizace apod.

Moudra, motta, aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky, přísloví

Slavné citáty, Moudra, motta, aforismy, bonmoty, moudrosti, výroky, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o bohatství, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o odvaze, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak importovat, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat, čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, jak otevřít, jak převést, jak spustit soubory těchto typů: spustitelné soubory, obrazy disků, písma, fonty, dokumenty, video soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, konfigurační soubory, internet a web apod.

Keywords:odkazy, Životopisy slavných osobností, linky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Andrés Iniesta, Super free web games zdarma, Full HD wallpapers na PC, Státy a jejich prapory, Ecuador, Dopravní značky, Přehled států světa a jejich vlajek, Obrázky a kliparty zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, fikce a fantasy, historie, přezdívky, státní správa, politici, věda, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, politika, národnost, filozofie, nadpřirozené osoby, sport, osobnosti, křesťanství, lékařství, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, umělci, mytologie atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Informace, informace a zábava

Ftipy, vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, fóry

Chcete se pobavit? Ftipy, vtipné texty, frky, anekdoty, vtipy, fóry. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O mužích, Vtipy o doktorech, O škole, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O ekonomech, O Slovácích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O manželství, Frky ze života, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O důchodcích apod.

Full HD wallpapers na PC - tapety do mobilu

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro mobil, počítač, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, displej, notebook, smartphone, phablet, monitor a pro operační systémy OSX, macOS, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Mac, Windows 98, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Windows 95. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, voda a bubliny, jídlo a nápoje, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, moře, oceány, pláže, hudební tapety, květiny, kytky, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, noční města, sportovní pozadí, auta, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, zvířata, psi a štěňátka. Zvolit si můžete rozměry hi res 2560x1920, 1440x900, 360x640, 800x1280, 1280x800, 412x846, 1152x768, 1152x1920, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, HD 1280x720, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 1366x1024, 1200x1920, 1920x1280 atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: pro děti, V, Hry pro nejmenší online, Cristiano Ronaldo sepak bola, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, doporučujeme, školství, Onlinovky - online hry, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Super online flash hry, humor, hyperlinky

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Wallpapery na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro displej, notebook, PC, monitor, mobilní telefon, ultrabook, počítač, mobil, tablet, smartphone, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Android, Windows 7, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Mac, Windows Me. Obrázky na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, fantasy, hmyz a pavouci, ptáci, zvířata, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, motorky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, Formule 1, květiny, fraktály. Zvolte si z rozměrů 1920x1440, 800x600, 393x786, 1600x900, 360x720, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 1024x600, 2560x1440, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 320x568, 1600x2560, 360x640, 2560x1920 atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Náš tip, informace a zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Postřehové, Závodní moto hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Super free web games zdarma

Zapařte si super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Adventury, Hry pro dva hráče, Závody aut, Animace, Sportovní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Logické hry, Pro dívky, Karetní hry, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: zábava, Seznam přípon a koncovek souborů, zeměpis, Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Adventní magazín, internet, Přání k narozeninám, M, Federace USA, Přehled formátů souborů

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Wallpapery na PC ke stažení - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapery na PC ke stažení. doporučujeme pro displej, notebook, PC, monitor, mobilní telefon, ultrabook, počítač, mobil, tablet, smartphone, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Android, Windows 7, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Microsoft Windows Vista, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Mac, Windows Me. Obrázky na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, fantasy, hmyz a pavouci, ptáci, zvířata, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, motorky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, Formule 1, květiny, fraktály. Zvolte si z rozměrů 1920x1440, 800x600, 393x786, 1600x900, 360x720, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 2048x1536, 1024x600, 2560x1440, 1536x2560, Full HD 1080x1920, 320x568, 1600x2560, 360x640, 2560x1920 atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Síť, informace a zábava

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Tapety na PC - pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC. můžete využít v PC, ultrabook, monitor, počítač, displej, phablet, smartphone, mobilní telefon, notebook, mobil, tablet a pro operační systémy Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 95, Chrome OS, Windows 7, SUSE Linux, Linux Fedora, Windows NT, Mac, Linux Mint, Microsoft Windows Vista. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, květiny, kytky, motorky, motocykly, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, Roztomilá zvířátka, noční města, rostliny, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, auta, jídlo a nápoje, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, psi a štěňátka, hudební tapety. Vyberte si rozměr z Full HD 1080x1920, 1920x1440, HD 1280x720, 1024x600, 1152x864, 2160x3840, 393x786, 1280x1024, 854x480, 320x568, 2048x1080, širokoúhlé 1366x768, 800x600, 1152x1920, 1800x1440, 1920x1080 Full HD atd.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Tapety na PC - full HD wallpapery ke stažení

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC. můžete využít v displej, notebook, mobil, mobilní telefon, tablet, PC, smartphone, počítač, monitor, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Lubuntu, BlackBerry OS, Java ME, Slackware, Windows Server 2012, Android, Windows Me, Windows 98, Windows 10, FreeBSD, Linux Xubuntu. Full HD tapety na PC zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, fraktály, armáda, válka, zbraně, Formule 1, oceán, moře, pláže, sportovní a závodní auta, fantasy, flóra, stromy, květiny, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, Rally, závody aut, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1536, 360x720, 640x480, 3200x1200, 1920x1200, 800x600, 360x760, 393x786, 1280x720, 1600x1200, 1366x1024, širokoúhlé 1366x768, 1366x768, 1440x960, 1200x1920, 1024x600 atd.

Klíčová slova: webové stránky, Online hry pro děti zdarma, V, K, kuriozity, Ireland, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Wallpapery na PC ke stažení, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, Vánoční web, internetové stránky, Sexy Elisha Cuthbert, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Jak sbalit teplouše?: Jak se balí teplouši? „Zahrajem si na honěnou?”

Proč jsou mají teplouši stále šťestí? Protože se k nim štěstí bojí otočit zády.

Nad alkoholem nelze zvítězit, jen Moraváci remizovali.

Další odkazy:

Countries and flags
Linky na partnerské weby
Sexy Kate Hudson
Tipy na užitečné weby
Rachel Stevens
Odkazy na partnerské weby
Namibia
Naše tipy na zajímavé stránky
Taylor Swift
Zajímavé webové stránky
Obrázky, omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.