Partnerské weby, zábava, důležité informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arkansas, Missouri, Louisiana, Kansas, Maine, Kalifornie, Pensylvánie, Connecticut, Tennessee, Washington, Indiana, Wyoming, Nové Mexiko, Maryland, New Hampshire, Ohio, Aljaška, Iowa, Colorado, Minnesota, New York, Utah, Vermont, Kentucky, Severní Dakota, Oklahoma atd.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma. Naleznete zde Sportovní, Logické, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

World wide web, internet, zábava, důležité informace

Hlášky, výroky, přísloví, moudrosti, aforismy, rčení, myšlenky

Citáty slavných osobností, Hlášky, výroky, přísloví, moudrosti, aforismy, rčení, myšlenky, z kategorií hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o odvaze, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Klíčová slova: č, Pozadí na PC ke stažení, Světové vlajky, Slovník pojmů Co je to?, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Hry pro nejmenší děti online zdarma, F, webovky, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám, Superhry a hry online zdarma, Počítačové tapety pro Windows, multimédia, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Síť, zábava, důležité informace

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Text, Tisk, Vánoční kaktus, Santa Claus, Betlém, Vánoční svařák, Perníčky, Strom, Staroměstské náměstí, Papírový vánoční stromek, Monitor, Plocha, Koleda, Popelka, Řetězy, Štědrý večer, Německy, Lego, Nový rok, Šišky, Santa, Vídeň, Václavské náměstí, Bůh, Svíčky, Přání, Atmosféra, Milka, Keramický adventní věnec, Adventní neděle, Windows apod.

Keywords:Přehled formátů souborů, info, hyperlinky, Vlajky spojených států amerických, Sexy Nikki Cox, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online testy zdarma bez registrace, zdarma, Madagascar, internet, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Nejhranější online hry zdarma

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové hry, Letecké simulátory, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Barbie hry, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Omalovánky, Oblíkačky, Adventní, vánoční hry, Auta a závodní, Hannah Montana, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Recepty, SMS, Kinder, Linecká kolečka, Vánoční tapety, Striezelmarkt, Bůh, Silvestr, Kameňák, Jesličky, Alkoholový kalendář, Vánoční ozdoby, Mrazík, Ježíšek, Lego, Film, Vídeňský punč, Láska nebeská, Brno, Atmosféra, Osvětlení do oken, Vosí hnízda, Sám doma, Vánoční hvězda, Windows, Smrk, Štěstí, Pozadí, Korálky, Perníčky, Adventní neděle apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Informace, zábava, důležité informace

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Klíčová slova: internetové stránky, Kliparty zdarma ke stažení, zdroje informací, Online hry zdarma, výukové pomůcky, tipy, weby, Obrázky k svátku, obrázková přání, zábava, V, F, Státní vlaječky, prapory

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby, politika, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, zločin a právo, státní správa, nadpřirozené osoby, vlastnosti, umělci, lékařství, fikce a fantasy, sport, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, osobnosti, poruchy, filozofie, školství, mytologie, národnost atd.

Doporučené odkazy, zábava, důležité informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země Afriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky, okresy České republiky, měny, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, obecné zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu apod.

Klíčová slova: volný čas, Online vánoční magazín, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky k vybarvení zdarma, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online biografie, životopisy osobností, Bridge, cestování, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, M

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: záliby, politika, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, žurnalisté a novináři, zločin a právo, státní správa, nadpřirozené osoby, vlastnosti, umělci, lékařství, fikce a fantasy, sport, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, osobnosti, poruchy, filozofie, školství, mytologie, národnost atd.

Internet, síť, zábava, důležité informace

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, herci a herečky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezident USA, Manýrismus, HIV pozitivní, Komunisté, Žijící, Politik, Ministr, Brno, Mluvčí, Normalizace, Atentát, Nežijící, Scénárista, Teolog, Slovák, Miliardáři, Poprava, První republika, Kancléř, Gymnasté, Životopis, Prezidenti, Zlatý slavík, Slovenští prezidenti, Masový vrah, Čeští králové, Pop, Rétorika, Francie, Sebevražda, Protektorát, Prezidenti ČR, Hokej, Archivář, Orlík, KSČ apod.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

černý humor, anekdoty, vtipy, frky, kameňáky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? černý humor, anekdoty, vtipy, frky, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O mužích, O Windows, Vtipy o Bohu, O důchodcích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O Němcích, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Somálcích, O škole apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: zločin a právo, příroda, stavebnictví, chemie, internet, psychologie, materiály, účetnictví, český jazyk, cestování, fyzika, sport, bankovnictví, lékařství a medicína, literatura, kultura, zkratky, politika, různé, nápoje, latina, nemoce, rostliny, věda atd.

Klíčová slova: H, zadarmo, Skvělé hry online zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Sara Shimada, pro dospělé, Vlajky spojených států amerických, odkaz, Dopravní značky, URL, školství, Film Avatar 1,2, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nedostatek obuvi: Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Malý velbloudek se ptá maminky: "Maminko, proč máme na zádech ty dva hrby?" "Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak v nich máme zásobárnu vody." -"Aha. A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?" -"Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby nám písek nepadal do očí." -"Aha. A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?" -" Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku." -"Aha. A maminko, není nám to všechno tady v ZOO na hovno?"

Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Další odkazy:

Biblické omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání ke kulatému výročí
Odkazy na zajímavé weby
Ashlee Simpson
Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky k vybarvení
Doporučené odkazy
Kristin Kreuk
Zajímavé webové stránky
Desktop computer wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.