Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, vodorovné značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Síť, informace, cestování, volný čas

Hlášky, aforismy, rčení, motta, úsloví, myšlenky, výroky

Slavné citáty, Hlášky, aforismy, rčení, motta, úsloví, myšlenky, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o manželství, hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o smrti od různých známých osobností.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, kuriozity, Vánoční magazín, pro děti, Brooke Shields, info, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Nej hry online, Antistresové omalovánky, Hry pro kluky, Seznam vlajek amerických států, Obrázky vlajek měst ČR, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií Stolní hry a deskovky, Závodní, Oddechové, Bojové online gamesy, Velikonoční hry, Karetní, Pro dívky, Střílečky, Vánoční online hry, Sportovní, Logické, Strategie, Klasické, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Bramborový salát, Drážďany, Vosí hnízda, Papírový vánoční stromek, Pro děti, Film, Přáníčko, Alkoholový kalendář, Patchwork, Atmosféra, Štědrý večer, Jarmark, Adventní neděle, Slámový adventní věnec, Striezelmarkt, Sám doma, Kuba, Televize, Pastýř, Mrazík, Šišky, Blahopřání, Adventní svícen, Jingle Bells, Přání, Košíčky, bezlepkové cukroví, Sněhová vločka, Jídlo, Václavské náměstí, Zdraví apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem spustit, jak spustit, čím prohlížet, kterak editovat, jak otevřít, jak vytvořit, jak přehrát, jak importovat, jak konvertovat, v čem upravit soubory následujících typů: hudební audio soubory, video soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, internet a web, dokumenty, spustitelné soubory, obrazy disků, koncovky souborů, systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Keywords:internet, zadarmo, internetové stránky, Seznam zkratek a akronymů, Obrázky ptáků na plochu PC, Superhry a hry online zdarma, Online testy a kvízy zdarma, odkazy, Thierry Henry, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam vlajek měst České republiky

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, ženy a dívky, věda, sport, hudba, muži, mapy, stavby, ptáci, auta, květiny, nápoje, hmyz, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, náboženství, symboly, Vánoce a Advent, přístroje, osobnosti a lidé, ovoce, halloween, dopravní prostředky atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako dopravní prostředky, ptáci, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, ovoce, osobnosti a lidé, květiny, rostliny, ženy a dívky, muži, hudba, mapy, zelenina, hmyz, symboly, stavby, nástroje a přístroje, halloween, náboženství, Velikonoce, velikonoční kliparty, láska, zvířata, nápoje atd.

Aforismy, bonmoty, motta, přísloví, myšlenky, moudra, moudrosti

Citáty slavných, Aforismy, bonmoty, motta, přísloví, myšlenky, moudra, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o lži, citáty o penězích, citáty o zdraví, citáty o životě, citáty o rozumu, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o bohu, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o člověku, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o svobodě, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o smrti, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: H, zdarma, Tapety na PC zdarma ke stažení, Katherine Heigl, Super online hry zdarma, Nejhranější hry online, URL, Dubai, výukové pomůcky, linky, volný čas, Webové online testy zdarma

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Pozadí na tablet - wallpapers na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na tablet. lze použít v displej, tablet, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, monitor, mobil, počítač, smartphone, PC, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, macOS, Slackware, Windows 98, Mac, Java ME, OSX, Windows 95, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Android. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako psi a štěňátka, noční města, operační systémy, Windows, zvířata, rostliny, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hudební tapety, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, příroda, krajina, auta, adventní a vánoční tapety. Dostupná rozlišení jsou 393x786, 1440x900, 1152x1920, 1024x600, 800x600, 854x480, hi res 2560x1920, 1280x768, 1440x2560, 800x1280, 640x480, 1600x2560, 375x667, 768x1024, 1152x768, 375x812 atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Klíčová slova: odkaz, Online testy zdarma bez registrace, Vánoční web, Texty přání k svátku podle jmen, Přehled států světa a jejich vlajek, A, školství, Pozadí na plochu rostliny, weby, Online hry pro děti zdarma, humor

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy atd.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Jižní Dakota, Colorado, Oregon, Michigan, Arkansas, New Hampshire, Georgie, Florida, Louisiana, Oklahoma, Delaware, Connecticut, Kentucky, Kansas, Vermont, New Jersey, Alabama, Severní Dakota, Indiana, Tennessee, Idaho, Pensylvánie, Kalifornie, Montana, Aljaška, Maine atd.

Vtípky, ftipy, frky, fórky, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, frky, fórky, vtipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O škole, Frky ze života, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O mužích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O ekonomech, O Windows, Frky o tchýních, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, zdroje informací, V, Seznam zkratek a akronymů, zajímavosti, Italy, V, Americké federální vlajky, Biografie slavných osobností, webové stránky, webovky, Hry pro dívky online, Vlajky zemí Oceánie, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Sbalený prodavač: Jak teplouši balí prodavače? Tak dlouho přebírají zboží, až se sám nabídne: „Můžu vám pomoci?”

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Oznamuje lékař homosexuálovi: „Máte kapavku. Kde jste k ní přišel?” „Nevím. Byl jsem sice v sauně, ale vzadu oči nemám!”

Další odkazy:

Sexy Beyoncé Knowles
Odkazy na užitečné webové stránky
Gambling, betting
Odkazy na partnerské weby
Grunge hudební styl
Tipy na Partnerské weby
Proxy server
Tipy na zajímavé weby
Sara Shimada
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání, přáníčka, blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.