Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: chemie, internet, věda, účetnictví, náboženství a křesťanství, školství, matematika, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, příroda, nápoje, software, psychologie, stavebnictví, různé, latina, zkratky, bankovnictví, kultura, nástroje, technika, hardware, zločin a právo, fyzika atd.

Obrázky na plochu PC - tapety do mobilu

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu PC. jsou vhodná pro mobilní telefon, mobil, displej, monitor, počítač, tablet, PC, notebook, obrazovka počítače, smartphone, ultrabook a pro operační systémy macOS, Red Hat Linux, Slackware, Windows NT, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows XP, Windows 7, FreeBSD, Android. Nejlepší tapety na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, auta, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, budovy a stavby, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, noční města, příroda, krajina, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, hudební tapety, 3D a Abstraktní. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1536, Full HD 1080x1920, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1366x1024, 2560x1440, 1600x900, 1152x768, 1080x1800, 375x812, 1024x600, 1152x1920, hi res 2560x1920, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 640x480 atd.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj apod.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, zadarmo, Seznam souborových přípon, hyperlinky, Luis Alberto Suárez uruguajský futbalista, odkaz, Členské země americké federace, počítače, Free style - volný styl, cestování, URL, výukové pomůcky, volný čas

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Síť, všeobecné informace zdarma

Bonmoty, úsloví, rčení, hlášky, výroky, motta, přísloví

Citáty slavných osobností, Bonmoty, úsloví, rčení, hlášky, výroky, motta, přísloví, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smrti, citáty o přátelství, citáty o zlu, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o štěstí, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o lži, citáty o penězích od různých známých osobností.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Prezident USA, Protektorát, Fotograf, Poprava, Starověký Egypt, Trest smrti, Diplomat, Archivář, Voják, Válka, Zpěvák, Překladatel, Zpěvačka, Prezidenti ČR, Textař, Hudba, Zlatý slavík, Režisér, Prezident, Císař, New York Rangers, Komunista, Imitátor, Scénárista, Český slavík, Washington Capitals, Miliardáři, Dallas Stars, Dramatik, Ital, Philadelphia Flyers, Politik, Olympiáda, Nežijící, Romantismus, Vojáci apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Keywords:Obrázky zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Staré hry online, Omalovánky k vytištění pro děti, Online geografické testy zdarma bez registrace, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, odkazy, Santa Claus, pro děti, Databáze osobností Kdo je to?, Online adventní magazín

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro ultrabook, mobilní telefon, displej, počítač, smartphone, phablet, monitor, notebook, tablet, obrazovka počítače, mobil a pro operační systémy Lubuntu, Windows 7, Chrome OS, Slackware, Mac, OSX, Linux Fedora, macOS, Apple iOS (iPhone), Windows NT, SUSE Linux. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako noční města, hry a herní wallpapery, hudební tapety, auta, letadla, 3D a Abstraktní, voda a bubliny, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, wallpapery, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, příroda, krajina, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, budovy a stavby, moře, oceány, pláže. Dostupné velikosti jsou 1280x1024, 1536x2560, 412x846, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1600x1200, 1152x768, 1280x960, 1200x1920, 1920x1200, 1536x2048, 1366x1024, 360x760, 360x640, 800x600, 1600x900 atd.

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země střední Asie, Antarktidy apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako mapy, halloween, ptáci, ženy a dívky, věda, sport, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, ovoce, muži, osobnosti a lidé, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, rostliny, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, zelenina, nástroje a přístroje, stavby, láska, auta, náboženství atd.

Klíčová slova: Databáze osobností Kdo je to?, zábava, Free game online hry, Přáníčka k svátku a jmeninám, Tapety na PC zdarma ke stažení, Superhry a hry online zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Tapety na plochu Dopravní prostředky, pro dospělé, Wallpapery do mobilu, weby, zajímavosti

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak vytvořit, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet, jak konvertovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, komprimace dat, internet a web, grafiku, dokumenty, písma, fonty apod.

Staré hry online

Zkuste staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Závodní, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Klasické, Logické, Pro dívky, Vánoční online hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Oddechové a podobně.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Klíčová slova: zdroje informací, Přehled států světa a jejich vlajek, Obrázky, kliparty, Tapety, pozadí, wallpapers, tipy, webovky, A, Kam na výlet?, zdarma, Staré hry online, linky

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Myšlenky, motta, rčení, moudra, moudrosti, přísloví, bonmoty

Citáty slavných osobností, Myšlenky, motta, rčení, moudra, moudrosti, přísloví, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o zlu od různých známých osobností.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Free game online hry

Všem hráčům doporučujeme free game online hry . Naleznete zde Akční hry, Závody aut, Střílečky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Strategie, Postřehové hry, Adventury, Bojové hry, Animace, Logické hry, Brutální krvavé hry, Pro dívky a tak dále.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako žurnalisté a novináři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, sport, záliby, umělci, národnost, profese a zaměstnání, přezdívky, státní správa, historie, fikce a fantasy, lékařství, školství, křesťanství, herectví, herci a herečky, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, vlastnosti, psychologie, nadpřirozené osoby, mytologie, politici, filozofie atd.

Klíčová slova: F, internet, Stručný encyklopedický slovník, Free game online hry, Obrázky na plochu PC, Sexy Katherine Heigl, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Státní prapory, humor, kuriozity, zeměpis, multimédia, Dubai, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Fico: Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Jde blondýnka se psem, zastaví se a čte noviny. Příjde k ní brunetka a ptá se: "To je krásnej pejsek, co stojí?" "Já taky nevím, proč si ten blbec nesedne."

Jestliže lékař pojmenuje tvou nemoc, neznamená to ještě, že ví, o co jde.

Další odkazy:

Juventus FC - italský fotbalový klub
Tipy na užitečné weby
Mauritania
Naše tipy na zajímavé stránky
Jak spořit a vytvářet úspory?
Doporučené internetové odkazy
Real Madrid CF sepak bola
Odkazy na partnerské weby
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení
Partnerské internetové stránky
Associazione Calcio Milan

Děkujeme vám za vaši návštěvu.